خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم یکی از کارآمدترین دستگاه های لیزر بوده که توانایی های پیشرفته درمانی ایمن، سریع و موثر را برای تمام پوست ها ارائه می دهد که قابلیت های آن به شرح زیر می باشد.
Superior SHR
حذف موهای ناخواسته با فناوری دستگاه لیزر تیتانیوم باعث می شود که همزمان پالس های کوتاه با سرعت بالا به سطح پوست تابانده و دمای آن قسمت بالا رود. فناوری گسترده In-Motion این امکان را به اپراتور می دهد تا از محل تحت درمان به دفعات زیاد عبور کند و فولیکول های مو را به طور موثر مورد هدف قرار دهد که از رشد دوباره موها پیشگیری نماید.
تکنولوژی Ice Plus Cooling
این تکنولوژی در تمام مراحل درمان و بدون ایجاد وقفه، سطح پوست را خنک نگه می دارد و پروسه درمان را بدون درد و آسان می نماید. بنابراین تکنولوژی Ice Plus Cooling با حفظ گرمای داخل پوست و هدف گیری محل فولیکول مو، دمای لایه ی سطحی پوست را کنترل کرده و با ایجاد هوای خنک از سوختگی و آسیب دیدگی پوست پیشگیری می کند.
اتصال دوتایی
دستگاه لیزر تیتانیوم به اتصال دوگانه مجهز بوده که اپراتور می تواند به طور همزمان از دو اپلیکاتور استفاده کند. بنابراین اپراتور در طول یک درمان خاص می تواند در بین برنامه ها و همچنین تنظیمات متعدد جا به جا شده، درمانی کارآمدتر، ایمن تر و سریع تر ارائه دهد.

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم

عملکرد دستگاه لیزر پلاتینیوم به این صورت است که با ایجاد حرارت تدریجی به تدریج باعث از بین بردن فولیکول های مو می شود و امواج دستگاه لیزر پلاتینیوم از پوست عبور کرده و گرما مستقیم فولیکول های مو را هدف قرار خواهد داد. گرمای تولید و ساطع شده از دستگاه لیزر باعث از بین رفتن فولیکول مو شده و فقط مو و پیازچه مو را هدف قرار خواهد داد. هر یک از امواج به کار رفته در دستگاه لیزر پلاتینیوم به سطوح مختلف پوست نفوذ کرده و حتی موهای عمیق و زمخت را نیز مورد هدف قرار خواهد داد. هر یک از طول موج های به کار برده شده در دستگاه مذکور برای سطوح مختلف پوست و رنگ های پوستی مناسب است و لازم است با توجه به نوع پوست تغییرات را در تنظیمات دستگاه ایجاد کرد.
ویژگی بارز و مهم دستگاه لیزر پلاتینیوم همه کاره بودن دستگاه است. دستگاه لیزر مذکور علاوه بر رفع موهای زائد در درمان مشکلات پوستی و عوارض های پوستی نیز کاربرد دارد. از بین بردن لک های پوستی و یا چروک های صورت از دیگر کاربرد های دستگاه لیزر پلاتینیوم است. سرعت بالای درمان، تکنولوژی انیمیشن، راحتی بیمار و نبود احساس درد در درمان، طول عمر و دوام درمان از ویژگی های مهم این دستگاه است.

خرید دستگاه لیزر الکس دایود

دستگاه لیزر الکس دایود از سه طول موج دایود 808 نانومتر و الکس 755 نانومتر و همچنین از طول موج اندیاگ 1064 نانومتر استفاده شده است. تابش این سه طول موج برای انواع مو و طیف های پوستی تعبیه شده اند. این سه طول موج توانایی زدن شات نامحدود را از یک تا ده ثانیه دارد. از ویژگی های مهم دستگاه لیزر الکس دایود مجهز بودن به چیلر و کمپرسور های پاور می باشد. مجهز بودن به کمپرسور پاور باعث شده است تا روند درمانی کاملا بی دردی برای افراد ایجاد شود.پس ویژگی مهمی که این دستگاه لیزر مو دارد روند درمانی بدون دردی است که برای بسیاری از استفاده کنندگان بی درد بودن جلسه لیزر درمانی مهم است. بسیاری از افراد به دلیل ایجاد درد و سوختگی های سطح پوست پس از جلسه لیزر درمانی از انجام این روند درمانی صرف نظر می کنند. باید این مژده به زنان و یا مردانی که خواهان رفع موهای زائد بدن خود هستند، داده شود که دستگاه لیزر الکس دایود علاوه بر انجام سریع روند درمان لیزر مو انجام لیزر درمانی بدون درد را تجربه خواهند کرد.

آیا دستگاه لیزر ipl ایمن است؟

دستگاه لیزر IPL چیست و چه کاربردی دارد

دستگاه لیزر IPL (نور پالسی شدید) یک فناوری آرایشی غیر تهاجمی است که از نور با طیف وسیع برای هدف قرار دادن مشکلات مختلف پوست استفاده می کند. برخلاف لیزرهای سنتی که از یک طول موج نور استفاده می‌کنند، دستگاه‌های IPL طول موج‌های متعددی را در هر پالس…
دستگاه لیزر کندلا جنتل پرو برای کدام پوست ها مناسب است

دستگاه لیزر کندلا جنتل پرو

دستگاه لیزر کندلا جنتل پرو یک دستگاه لیزر موهای زائد است که توسط Syneron Candela، یک شرکت پیشرو در زمینه زیبایی پزشکی تولید شده است. دستگاه لیزر کندلا جنتل پرویو برای ارائه درمان های موثر و راحت موهای زائد برای انواع پوست و رنگ مو طراحی ش…
شرایط فروش اقساطی دستگاه لیزر کندلا در ایران

دستگاه لیزر موهای زائد کندلا

دستگاه لیزر موهای زائد کندلا نوعی سیستم لیزری پزشکی است که برای هدف قرار دادن و حذف موهای ناخواسته از نواحی مختلف بدن طراحی شده است. از طول موج های خاصی از نور لیزر برای نفوذ به پوست و هدف قرار دادن ملانین (رنگدانه) در فولیکول های مو استفاده م…